Let's talk!

24 Hours to Improving یادگیری مکالمه انگلیسی در کوتاهترین زمان

 • click to rate

  در این مقاله قصد داریم به بررسی زبان کشورهای مختلف دنیا بپردازیم. دانستن زبان کشورهای مختلف می‌تواند جنبه اطلاعات عمومی داشته باشد یا صرفا برای یادگیری باشد. با این وجود اغلب زمانی که تمایل به دانستن زبان یک کشور داریم، هدف مهاجرت به آن کشور و یادگیری زبان دوم برای مهاجرت است. به همین خاطر در این مقاله ابتدا زبان کشورهای مختلف را معرفی میکنیم. سپس کلاس‌ها و آموزشگاه‌های زبان را در شهرهای مختلف به شما معرفی می‌کنیم، تا چنانچه قصد مهاجرت دارید، بتوانید بهترین انتخاب را برای آموزش و یادگیری زبان داشته باشید.

  مهاجرت و یادگیری زبان کشور مقصد

  امروزه، با توجه به شرایط نامطلوب زندگی در ایران و رفاه و کیفیت بالای زندگی، مراکز آموزشی و شرایط تحصیل عالی، وضعیت اشتغال مناسب در کشورهای دیگر، بسیاری از افراد تصمیم به مهاجرت می‌گیرند. مقصد مهاجرت افراد بسته به اهداف، بودجه و شرایط دیگر با هم تفاوت دارد، با این حال برخی از کشورها مثل کانادا، آلمان، استرالیا، انگلستان، ایتالیا، آمریکا، فرانسه، هلند، نروژ، ترکیه و کشورهای دیگر طرفداران بیشتری دارند.

  همانطور که می دانید مهاجرت چالش های بسیاری دارد که یکی از آن ها یادگیری زبان می‌باشد. افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف را دارند، نیازمند یادگیری زبان کشور مقصد هستند. گاهی صرف یادگیری کمک کننده نیست و فرد باید مدرک زبان معتبر مثل IELTS و TOEFL برای زبان انگلیسی، یا مدرک B1 و B2 برای زبان آلمانی داشته باشد. برای مهاجرت به هر کشوری تلط به زبان آن کشور و داشتن مدرک زبان یک امر الزامیست و نوع آزمون و نمره آن با توجه به نوع مهاجرت زبان کشورهای مختلف به انگلیسی و کشور مقصد شما متفاوت می باشد. در ادامه به معرفی زبان کشورهای مختلف دنیا می‌پردازیم.

  زبان کشورهای مختلف دنیا چیست؟

  زبان ملی هر کشور زبانی است که توسط مردم آن کشور و یا سرزمین های اشغال شده توسط آن کشور با آن صحبت می کنند. زبان رسمی به زبانی گفته می‌شود که به‌طور قانونی در کشور و یا منطقه‌ای از کشور که از توانایی وضع قوانین خاص آن منطقه برخوردار است،