Let's talk!

Blogs » Other » Why You Should Spend More Time Thinking About هزینه باشگاه سوار

Why You Should Spend More Time Thinking About هزینه باشگاه سوار

 • در این مقاله می‌خواهیم شرایط کلاس سوارکاری را با شما در میان بگذاریم و در پایان بهترین کلاس سوارکاری در شهرهای مختلف را به شما معرفی می‌کنیم. این مقاله قرار است ساده ترین راه را برای سوارکار شدن به شما یاد بدهد و سپس برترین باشگاه سوارکاری شهرتان را به شما معرفی کند. بد نیست بدانید که هزینه کلاس سوارکاری، این رشته ورزشی به ظاهر پرهزینه چقدر است و این تفاوت قیمت به نسبت دیگر رشته ها از کدام باور قدیمی سرچشمه می گیرد.

  در نیکارو بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

  هزینه کلاس سوارکاری

  هزینه کلاس سوارکاری یا هزینه تک جلسه اسب سواری در باشگاه های مختلف متفاوت است. در برخی باشگاه ها برای استفاده از یک جلسه اسب سواری، تنها 10 هزار تومان از افراد اخذ می شود. اما در برخی دیگر تا 45 هزار تومان به ازای تنها یک جلسه باید هزینه کنید. در حال حاضر، اکثر باشگاه سوارکاری تهران 30 یا 40 هزار تومان بابت یک جلسه دریافت می‌کنند. این در حالی است که این رقم در شهرستان ها تا 15 هزار تومان هم پایین می‌آید.

  اگر می‌خواهید سوارکاری را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید و به این ورزش مفرح به چشم تفریح نگاه نمی‌کنید، باید سراغ کلاس سوارکاری برای آموزش این رشته بروید. معمولا یک دوره آموزشی سوارکاری 10 جلسه طول می‌کشد و هفته ای یک بار برگزار می‌شود. از آنجا که بیشتر ثبت نام کنندگان روزهای پنجشنبه و جمعه را انتخاب می‌کنند، روزهای شنبه همه باشگاه های سوارکاری تعطیل هستند.

  شرط سنی برای ثبت نام وجود ندارد و از 5، 6 تا 60، 70 ساله می توانند وارد این رشته شوند؛ فقط وزن آنها نباید بیش از 70، 75 کیلو باشد. البته نگران نباشید. چنانچه افزایش وزن دارید و میخواهید سوارکاری را اموزش ببینید، باید مبلغی معادل 1.5 برابر یک ادم سبک وزن را پرداخت کنید.

  از آنجا که کلاس سوارکاری بیشتر طرفداران کلاس سوارکاری خصوصی، مالکان اسب ها هستند، برخی از کلاس ها در محیط خانوادگی برگزار می‌شود. در بعضی باشگاه های سوارکاری، با اجاره اسب به کسانی که فاقد اسب هستند، این افراد را برای