Let's talk!

Blogs » Other » Where Will بهترین کلاس های بازیگری در تهران Be 1 Year From Now?

Where Will بهترین کلاس های بازیگری در تهران Be 1 Year From Now?

 • در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین کلاس بازیگری تهران بپردازیم، اما قبل از آن بهتر است کمی با این هنر آشنا شویم.

  معرفی بهترین کلاس های بازیگری درتهران

  بهترین کلاس بازیگری تهران

  بهترین کلاس های بازیگری در تهران

  هُنَرپیشه، بازیگر یا اکتور (به انگلیسی: Actor) به کسی گفته می‌شود که به‌طور حرفه‌ای یک نقش را در نمایش، تئاتر، سینما و یا تلویزیون بازی می‌کند. هنرپیشه کسی است که نقشی را در اثری نمایشی بازی می‌کند.

  این اصطلاح بیشتر برای آنان که در نقش بازی می‌کنند به کار می‌رود، هرچند که صداپیشه‌ها و بازیگران نقش‌ها در نمایش‌های رادیویی نیز ممکن است هنرپیشه خوانده شوند. هنرپیشه می‌تواند کار خود را در چهارچوب یک تئاتر، فیلم، مجموعه تلویزیونی یا حین آموزش دیگر هنرپیشگان انجام دهد.

  کلاس بازیگری در تهران و کلاس تئاتر در تهران

  در ادامه می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که کدام کلاس بازیگری در تهران بهتر است؟ بهترین کلاس تئاتر در تهران کجاست؟ به طور کلی دو مسیر برای ورود به حرفه بازیگری سینما و تئاتر وجود دارد. مسیر اول از طریق کلاس بازیگری و مسیر دوم به صورت خودآموز و از طریق شرکت در تئاترهای مختلف است.

  البته این بدین معنا نیست که صرفا با شرکت در چند تئاتر یا رفتن به کلاس های بازیگری در تهران می‌توان بازیگر شد. بلکه مفهوم آن این است که برای شروع باید از یکی از این دو مسیر اقدام کنید. پس این امر کاملا یک تصمیم شخصی ست. اما کلاس تئاتر در تهران نکته حائز اهمیت این است که بخش تئوری سینما و منابع آموزشی که در سال‌های گذشته در دانشگاه، کلاس های تئاتر یا کلاس های بازیگری تهران تدریس می‌شد تقریبا به روز و همگام با سینمای جهان بود. مهمتر از آن تنها سینمای ما که همان سینمای بدنه است، تحت تاثیر و تاثر بر سینمای جهان بود. سینما درگیر چالش های فراوان در بعد فرهنگی و تلاش برای تحولی بنیادین بود. امروزه منابعی که در دانشگاه ها تدریس می‌شود به روز نیست.

  برای کلاس بازیگری نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید.